tanie i szybkie tłumaczenia ekspresowe online. Tłumaczenie CV na angielski i niemiecki Tłumaczenia pisemne, ekspresowe...
Profesjonalne tłumaczenia dostępne online tanie i szybkie tłumaczenia tylko u Nas Tanie i szybkie tłumaczenia pisemne dostępne od zaraz Wszystkie tłumaczenia dostępne są online Bezpłatna wycena każdego tłumaczenia
Jesteś tu: Strona główna » Ekspresowe tłumaczenia pisemne

Nasze atuty:

Nasza oferta tłumaczeń:

Ekspresowe tłumaczenia pisemne

ekspresowe tłumaczenia pisemne Języki

W celu zapewnienia najwyższej jakości (weryfikacja tekstu w biurze) ograniczyliśmy ofertę tłumaczeń pisemnych do trzech najpopularniejszych na rynku języków: angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.

Jesteśmy zatem w stanie zrealizować dla Państwa tłumaczenia pisemne w 6 kierunkach:

 1. tłumaczenie z języka angielskiego na język polski
 2. tłumaczenie z języka polskiego na język angielski
 3. tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski
 4. tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki
 5. tłumaczenie z języka rosyjskiego na język polski
 6. tłumaczenie z języka polskiego na język rosyjski

Możemy również wykonać tłumaczenie w innych kombinacjach językowych (w zakresie oferowanych języków) np.z języka angielskiego na język niemiecki, jednak takie tłumaczenie zawsze odbywać się będzie poprzez język polski (j.angielski → j.polski → j.niemiecki), więc jego koszt będzie liczony podwójnie.

tłumaczenia ekspresowe Tłumaczenia ekspresowe

Standardowo wykonujemy dla Państwa 7 stron rozliczeniowych (7x1500 znaków ze spacjami) tłumaczenia dziennie.  Jeśli zależy Państwu na szybszej realizacji zlecenia proponujemy tłumaczenie ekspresowe (powyżej 7 stron dziennie). Koszt trybu ekspresowego to +50% do ceny tłumaczenia w trybie zwykłym.

tłumaczenia pisemne Specjalizacje

Jesteśmy specjalistami w tłumaczeniach pisemnych w szerokim zakresie dziedzin, od ekonomicznych, rachunkowych, przez prawnicze, medyczne do technicznych. Współpracujemy z tłumaczami specjalistami w swoich dziedzinach o wieloletnim doświadczeniu.
Wykonujemy m.in.:

poufność tłumaczeń pisemnych Poufność

Gwarantujemy poufność wszystkich tłumaczeń.

tłumaczenia przysięgłe Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione lub poświadczone) są wykonywane przez tłumaczy przysięgłych. Tłumacze nabywają prawo do wykonywania zawodu poprzez egzamin przed Państwową Komisję Egzaminacyjną i dzięki temu zostają wpisani na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości. Wykonywanie zawodu tłumacza przysięgłego reguluje ustawa z dnia 25 listopada 2004 roku.

1 strona tłumaczenia przysięgłego to 1125 znaków ze spacjami i jest to minimalna jednostka rozliczeniowa. Na tłumaczeniu zawsze musi znajdować się podpis i pieczęć tłumacza wydana na wniosek Ministra Sprawiedliwości, poświadczając tym zgodność tłumaczenia z oryginalnym dokumentem. Tłumacz musi wskazać, czy wykonywane tłumaczenie odbyło się z oryginału, z kopii czy też z innego tłumaczenia. Na każdym tłumaczonym dokumencie znajduje się również numer z repetytorium, do którego prowadzenia tłumacz jest zobowiązany.

Tłumaczenia przysięgłe są wykonywane tylko w wersji papierowej, jednak wychodząc Państwu naprzeciw najpierw przesyłamy skan tłumaczenia a oryginał mogą Państwo odebrać osobiście w naszym biurze (dotyczy Warszawy) lub wyślemy pocztą na wskazany adres. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać tłumaczenie kurierem to oczywiście mogą go Państwo zamówić we własnym zakresie i nas o tym poinformować a my wydamy list kurierowi.

Oczywiście wszystkie tłumaczenia traktujemy jako poufne.

Tłumaczenia przysięgłe bardzo często wymagane są przez sądy, urzędy i inne instytucje. Wykonujemy tłumaczenia m.in.:

Nasze biuro zajmuje się również tłumaczeniami specjalistycznymi - medycznymi i technicznymi. Tłumaczymy zaświadczenia i zwolnienia lekarskie, wyniki badań a także dokumentacje techniczne, instrukcje, certyfikaty jakości itp.

tłumaczenia cennik Ceny

Cena tłumaczenia zależy od kilku czynników:

dtp Wygląd graficzny tekstu tzw. skład

Jeżeli tekst jest w edytowalnym pliku Word (oryginał bez sekcji powstałych w wyniku konwersji zeskanowanego tekstu do edytowalnego formatu doc), nie pobieramy żadnych opłat. W przypadku tekstów, które wymagają dodatkowego opracowania graficznego, chętnie przedstawimy dodatkową kalkulację. wycena.

wycena tłumaczenia Wycena

Chętnie wykonamy DARMOWĄ wycenę tłumaczenia w ciągu 60 minut. wycena

Oferta:

 • tłumaczenia angielskie
 • tłumaczenia niemieckie
 • tłumaczenia rosyjskie
 • tłumaczenia ekspresowe
 • tłumaczenia pisemne
 • tłumaczenia techniczne
 • tłumaczenia specjalistyczne
 • tłumaczenia medyczne
ziemia
Copyright © 2013 i-tlumaczenia.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.