Tłumaczenia medyczne

Biuro i-tlumaczenia.pl oferuje tłumaczenia tekstów medycznych w szerokim zakresie z/na język angielski, niemiecki, rosyjski. Szczególną pozycję wśród tłumaczeń specjalistycznych zajmują tłumaczenia medyczne, chodzi tu o życie i zdrowie naszych klientów, dlatego tłumaczenia muszą być wykonywane z wyjątkową uwagą.

Tłumaczenia tekstów medycznych są niezwykle trudne, ponieważ mają bardzo szeroki zakres wymaganej wiedzy. Teksty mogą dotyczyć pediatrii lub geriatrii, wyników badań lub charakterystyki produktów leczniczych, i tak bez końca. W tłumaczeniach medycznych bardzo ważna jest kompetencja tłumacza, nie tylko w zakresie lingwistycznym, ale także medycyny, dlatego też nasze tłumaczenia wykonywane są przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Na przykład od tłumacza zajmującego się tłumaczeniem wyników badań na język angielski, oczekuje się świetnej znajomości języka źródłowego i docelowego, znajomości terminologii łacińskiej, posiadania specjalistyczne wiedzy medycznej. Wszelkie teksty medyczne wymagają użycia specjalistycznego słownictwa a rozmaite wyjaśnienia powinny być spójne w dwóch wersjach dokumentu.

Biuro i-tlumaczenia.pl wykonuje wysokiej jakości tłumaczenia medyczne zarówno przysięgłe jak i zwykłe.

Co tłumaczymy?

  • artykuły naukowe,
  • wypisy ze szpitala,
  • wyniki badań,
  • kwestionariusze pacjenta,
  • dokumentacje badań klinicznych,
  • diagnozy lekarskie,
  • recepty,
  • i wiele innych.

Mogą być Państwo pewni, że wszystkie informacje dotyczące szczegółowych tłumaczeń medycznych, zostają ściśle tajne i na pewno nie dostaną się w niepowołane ręce.

Tłumaczenie tekstów medycznych to wielka odpowiedzialność, ponieważ dotyczą ludzkiego życia. Dlatego zespół i-tlumaczenia.pl stawia na profesjonalizm i jakość. Każde tłumaczenie medyczne poddawane jest wieloetapowej weryfikacji, aby wykluczyć możliwość pojawienia się jakiegokolwiek błędy.

Czas realizacji zlecenia dopasowujemy do potrzeb Klientów.

Gwarantujemy profesjonalną i przyjazną obsługę klienta. Zapraszamy do bezpłatnej wyceny tłumaczenia !