Tłumaczenia techniczne

Proponujemy profesjonalne tłumaczenie instrukcji urządzeń, instalacji, oprogramowania. Za pośrednictwem naszego biura sprawnie przetłumaczą Państwo dokumentacje techniczno-ruchowe (DTR), karty charakterystyki, czy specyfikacje produktów. Dzięki współpracy z doświadczonymi inżynierami możemy zagwarantować poprawność słownictwa. Spójność słownictwa również będzie zachowana, na co pozwala stosowanie nowoczesnego oprogramowania wspomagającego tłumaczenie. Dodatkowo oferujemy również skład tekstu, dzięki czemu Państwa instrukcja po przetłumaczeniu będzie wyglądała jak oryginał (identyczny układ stron, rysunki, schematy, tabele).

Najpopularniejszym językiem na jaki wykonajmy tłumaczenie techniczne jest język angielski, niemiecki i rosyjski. Tłumaczeniami technicznymi zawsze zajmują się nasi najlepsi tłumacze. Posiadają oni wieloletnie doświadczenie w przekładaniu skomplikowanych dokumentów.

Do każdego tłumaczenia indywidualnie dobieramy tłumaczy. Niezależnie czy jest to tłumaczenie techniczne na język angielski, tłumaczenie instrukcji obsługi na język niemiecki, czy tłumaczenie spe specyfikacji technicznej. Każde tłumaczenie techniczne przechodzi przez kilko etapowy proces weryfikacji.

Tłumacząc na przykład instrukcję obsługi, należy zwrócić uwagę, że wiele z nich zawiera różnego typu schematy i rysunki. I-tlumaczenia.pl doskonale radzi sobie z takimi przepadkami.

Oprócz instrukcji obsługi, tłumaczymy również:

  • tłumaczenie techniczne na język angielski,
  • tłumaczenia spe specyfikacji technicznych,
  • normy,
  • certyfikaty,
  • prezentacje firmowe,
  • specyfikacje techniczne,
  • i wiele innych.

Podejmujemy się tłumaczenia dokumentów z zakresu informatyki, motoryzacji, budownictwa, przemysłu, transportu, nauk przyrodniczych i wielu innych.

Wycena tłumaczeń technicznych w wielu sytuacjach jest bardzo skomplikowana ze względu na różnorodność treści. Dlatego zachęcamy do przesłania pliku na nasz adres mail lub przez formularz.

Zapraszamy do współpracy i wysyłania niezobowiązujących zapytań.